Automatyka Przemysłowa S.J.

Polska wersja English version Deutsch Version

Kontakt

Automatyka Przemysłowa S.J.
ul. M.Anielewicza 3/1b
59-220 Legnica
Polska

tel: +48 601 768 441

tel: +48 603 390 314

biuro@apsc.pl


 

Uruchomienie

Realizujemy uruchomienia elektryczne na obiekcie. W zakres prac wchodzi kontrola sygnałów I/O, wprowadzanie zmian do instalacji, rewizja dokumentacji powykonawczej.
 
Na etapie uruchomienia w ścisły sposób współpracujemy z osobami odpowiedzialnymi za część programową, jak i z autorami dokumentacji projektowej, dbając o pełną zgodność na wszystkich jej poziomach, gdyż świetnie wiemy jak kluczowy jest to fakt przy eksploatacji zakładu produkcyjnego.
 
Umiejętności czytania dokumentacji elektrycznej, a także mechanicznej oraz softwarowej, i rozwiązywania problemów oraz debugowania instalacji na etapie uruchomienia, czynią nasz zespół pomocnym na każdym etapie inwestycji.
 
Posiadamy także wieloletnie doświadczenie w nadzorze prac elektrycznych. Zdobyte w krajach takich jak Chiny, Serbia, czy USA. Gotowi nie tylko czuwać nad przebiegiem prac, ale także rozwiązywać problemy, które napotyka się w czasie budowy i uruchomienia instalacji.
 
Jako uzupełnienie do usługi uruchomienia oferujemy również wykonanie pomiarów sieci Profinet, Profi-Bus oraz Ethernet urządzeniami certyfikującymi takimi jak Fluke Networks DTX CabelAnalyzer, OMNIScanner oraz Siemens BT200.