Automatyka Przemysłowa S.J.

Polska wersja English version Deutsch Version

Kontakt

Automatyka Przemysłowa S.J.
ul. M.Anielewicza 3/1b
59-220 Legnica
Polska

tel: +48 601 768 441

tel: +48 603 390 314

biuro@apsc.pl


 

Historia według APSC...

Dawno, dawno temo... nieee - to inna bajka. Prawdziwa historia brzmi tak:

Zaczęło się to w 1996r.
Wtedy to pomysł utworzenia firmy zrodził się w głowach kilku ambitnych osób, znudzonych szarością codziennych zmagań z szefostwem - powstała firma "Automatyka Przemysłowa >>Bartman<<". Łącząc w skuteczny sposób  młodość
z doświadczeniem, wiedzę z praktyką, rozpoczęła niełatwą podróż na krętej drodze polskiego biznesu.

Początki motoryzacji
Pierwszym kontraktem realizowanym w branży motoryzacyjnej było wykonanie w 1996r. układu sterowania dla linii transportującej odkuwki wałów korbowych zakładów Skody w Mladej Boleslav. Kolejne zlecenie dotyczyło transportu elementów plastikowych również dla zakładu Skoda.

Handel na wielką skalę
Będąc wykonawcą instalacji elektrycznych, nie omieszkaliśmy popełnić również kilku kontraktów związanych z montażem w wielkich obiektach handlowych. Przykładem tego sąrealizacje, w których klientem koncowym była sieć sklepów "Makro".

Przełom w 1997r.
Okresem przełomowym okazał sie rok 1997. Firma zaangażowała się w realizacje projektu GM Opel Polska w Gliwicach.
Po zakończeniu etapu projektowania systemów sterowania dla lakiernii samochodów, rozpoczęto montaż linii technologicznych. Cały etap prac zakończył się oddaniem w 2000r. dokumentacji powykonawczej. Prace uruchomieniowe realizowane były również na wydziale zgrzewalni.

Pulsacja, czyli stagnacja i rozwój
Początek 2000r. to okres natarcia w kierunku Polska - Hiszpania. Miejsce ma pierwszy hiszpański kontrakt. Prace realizowane są na terenie zakładów Mercedesa w Vitorii. Jest to już drugi kontrakt zwišzany z marką Mercedes. Pierwszy dotyczył projektowania układu sterowania lakiernii zakładu w Duesseldorf. Kolejny to prace montażowe.

CDN....