Automatyka Przemysłowa S.J.

Polska wersja English version Deutsch Version

Kontakt

Automatyka Przemysłowa S.J.
ul. M.Anielewicza 3/1b
59-220 Legnica
Polska

tel: +48 601 768 441

tel: +48 603 390 314

biuro@apsc.pl


 

Linki

Producenci elementów automatyki

 

Siemens Digital Factory & Process Industries and Drives jest jedną z największych branż należących do grupy Siemensa. Oferują produkty i rozwiązania dla przemysłu, zarówno dla niewielkich firm, jak również dużych zakładów i obiektów przemysłowych.

Eaton Electric jest producentem najwyższej jakości automatyki przemysłowej, aparatury sygnalizacyjnej, łączeniowej, zabezpieczającej i instalacyjnej oraz systemów rozdziału energii niskiego napięcia. Firma cieszy się uznaniem wielu Towarzystw Klasyfikacyjnych oraz posiada Certyfikat Systemu Zapewniania Jakości wg norm ISO 9001

Firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników o szerokim spektrum wykorzystania

Innowacyjne produkty z zakresu szaf sterowniczych, rozdziału mocy, klimatyzacji i infrastruktury IT oraz liczne narzędzia programowe i serwis na całym świecie zapewniają najwyższą jakość na rynku

Firma Lapp jest jednym z głównych dostawców kabli i akcesoriów kablowych na świecie. W 1957 roku, założyciel firmy, Oskar Lapp wyprodukował pierwszy produkowany przemysłowo kabel sterowniczy na świecie. Dzisiaj ich kable i przewody sprawdzają się w zastosowaniach inżynierii mechanicznej, przemyśle samochodowym, technologiach pomiarowych i kontrolnych, w instalacjach zasilających i wielu innych.

Know-how oraz otwartość na innowacje firmy WAGO znajduje odzwierciedlenie przede wszystkim w palecie wyrobów. Katalog WAGO oferuje nie tylko bogactwo innowacyjnych rozwiązań z zakresu AUTOMATION i ELECTRICAL INTERCONNECTIONS, lecz także wiele przydatnych funkcji.

Od automatyzacji produkcji i logistyki, aż po automatyzację procesów technologicznych — SICK należy do ścisłej czołówki wśród producentów czujników. Jako lider rynku w dziedzinie technologii, firma SICK ze swoimi czujnikami i rozwiązaniami aplikacyjnymi tworzy doskonałe podstawy dla bezpiecznego i efektywnego sterowania procesami, ochrony ludzi przed wypadkami oraz ochrony środowiska naturalnego.
Szeroka oferta produktów dostosowana do różnych rynków i ich potrzeb tworzy trzon firmy – technika przyłączy urządzeń i płytek drukowanych, przemysłowe komponenty do elektrotechniki i elektroniki oraz przemysłowe rozwiązania automatyzacyjne to flagowe produkty tej firmy.
Producent napędów, od których wymagana jest automatyzacja dynamicznych i precyzyjnych przemieszczeń. Rozwiązania proponowane przez tą firmę znajdują zastosowania głównie w przemyśle motoryzacyjnym, napojów oraz obsługi transportowo-logistycznej magazynów.

 

Dystrybutorzy podzespołów


 

Baza wiedzy

 

Ciekawostki