Automatyka Przemysłowa S.J.

Polska wersja English version Deutsch Version

Kontakt

Automatyka Przemysłowa S.J.
ul. M.Anielewicza 3/1b
59-220 Legnica
Polska

tel: +48 601 768 441

tel: +48 603 390 314

biuro@apsc.pl


 

Aktualności

05.01.2021

Zamknięcie roku 2020

Ostatni rok kalendarzowy pomimo pandemicznych trudności, które dotknęły praktycznie całą gospodarkę, kończyliśmy w optymistycznych nastrojach. Mamy jednocześnie nadzieję, że rok 2021 będzie owocny zarówno dla nas jaki i naszych partnerów biznesowych oraz klientów.
 
We współpracy z firmą Elsur, na zlecenie firmy projektowej Bipromet, na terenie Wydziału Metlurgicznego KHGM Huty Miedzi Legnica zrealizowaliśmy projekt Instalacji do ograniczenia emisji pyłu i arsenu znad maszyny odlewniczej TM-16. Prace nad zadaniem trwały od czerwca zeszłego roku do ostatnich dni grudnia. Więcej o inwestycji można przeczytać na stronie https://www.bipromet.com.pl/pl/aktualnosci,24/63,bipromet.html
 
Latem zeszłego roku nazwiązaliśmy także owocną współpracę z firmą Yaskawa. Do naszych głównych obowiązków należą serwis oraz instalacja nowych robotów u klientów docelowych japońskiego producenta. Yaskawa powstała ponad 100 lat temu w Japonii jako producent silników elektrycznych, który przez lata wyrósł na technologicznego lidera w branży robotyki i automatyki przemysłowej. Prace realizowane są na bieżąco na terenie całego kraju. Dzięki wsparciu firmy Yaskawa ciągle doskonalimy i podnosimy swoje kompetencje w zakresie robotyki.
 
W pierwszej połowie roku we współpracy z naszym partnerem wykonaliśmy prace modernizacyjne maszyn znajdujących się na linii produkcyjnej zmywarek firmy ELECTROLUX w Żarowie. Dzięki dokonanej optymalizacji klient uzyskał wzrost wydajności maszyn w okolicach 20%.
 
Zeszły rok przyniósł nam także nawiązanie współpracy z firmą Rileta. Na zlecenie klienta prowadzimy stopniową modernizację parku maszynowego zakładu na terenie LSSE. Rileta to firma produkująca wszelkiego rodzaju zasłony, firany, rolety i inne elementy, które na co dzień zdobią nasze okna. Dostarcza swoje gotowe produkty dla wiodących sieci handlowych.
 
Grudzień był miesiącem, w którym nasze prace skupiły się na modernizacji systemu wentylacji na basenie OSiR "Delfinek" w Legnicy. "Delfinek" to doskonale znany wszystkim legniczanom basen znajdujący się przy Szkole Podstawowej nr 7 na osiedlu Kopernik. Jest to jeden z najnowocześniejszych basenów w regionie. W naszym zakresie leżała wymiana elektroinstalacji kabiny wentylacyjnej oraz stworzenie nowego systemu sterowania pochłaniania wilgoci z hali basenowej.