Automatyka Przemysłowa S.J.

Polska wersja English version Deutsch Version

Kontakt

Automatyka Przemysłowa S.J.
ul. M.Anielewicza 3/1b
59-220 Legnica
Polska

tel: +48 601 768 441

tel: +48 603 390 314

biuro@apsc.pl


 

Aktualności

12.06.2017

Porsche Sachsenheim

W tym miesiącu rozpoczną się prace związane z rozbudową i modernizacją magazynu Prosche w Sachsenheim w Badenii-Wirtemberdze. Znajduje się tam główne centrum logistyczne przedsiębiorstwa Porsche w Niemczech. Porsche należy do niemieckiego koncernu Volkswagen AG. Magazyn zbudowany będzie w systemie EPB (Elektrobodenbahn).
 
Zlecony projekt obejmuje zaplanowanie elektroinstalacji, dostarczenie materiału, wykonanie elektroinstalacji, pomiarów i dokumentacji, testy I/O oraz korektę schematów. Projekt zostanie zrealizowany we współpracy z firmami Eisenmann i Aberle.
 
W ostatnim czasie realizowane jest także zlecenie na wymianę elektroinstalacji systemu VBH w zakładzie BORBET w Kodersdorfie. System VBH służy do oczyszczania surowych felg samochodowych i przygotowania ich powierzchni do dalszego malowania. Część instalacji uległa uszkodzeniu w wyniku wydostawania się oparów chemicznych w okolicach tras korytowych. Zlecenie obejmuje rewizję instalacji, wymianę uszkodzonych połączeń kablowych, budowę nowych pełnych tras ze stali nierdzewnej oraz przepięcie urządzeń elektrycznych w czasie przerwy produkcyjnej.