Automatyka Przemysłowa S.J.

Polska wersja English version Deutsch Version

Kontakt

Automatyka Przemysłowa S.J.
ul. M.Anielewicza 3/1b
59-220 Legnica
Polska

tel: +48 601 768 441

tel: +48 603 390 314

biuro@apsc.pl


 

Aktualności

15.05.2017

Modernizacje

Początek 2017 roku upłynął dla naszej firmy pod znakiem modernizacji. Braliśmy udział w realizacji kilku projektów związanych z przebudowami oraz modernizacjami systemów produkcyjnych w różnych fabrykach na terenie kraju i zagranicy, m.in. firm Vestas w Lauchhammer oraz Borbet w Kodersdorfie.
 
Spółka Vestas jest duńskim producentem turbin wiatrowych, będąc przy tym światowym potentatem swojej branży. Dostarcza kompleksowe rozwiązania w dziedzinie elektrowni wiatorwych. Zakład w niemieckiej miejscowości został przystosowany do produkcji jednego z najdłuższych skrzydeł wiatrakowych na świecie. W związku z  tym należało dostosować system transportowy do nowych wymogów, zarówno pod względem technicznym jak i bezpieczeństwa.
 
W fabryce Borbet modernizowany jest system lakierniczy linii produkcyjnej felg samochodowych. System jest dostosowywany do zapotrzebowania klienta, w związku ze stale rosnącym zapotrzebowaniem na produkty firmy Borbet.
 
W dalszym ciągu nasi pracownicy znajdują się w fabryce Volkswagen GoA w Chattanoodze, doglądając prac elektrycznych, a na miejscu w siedzibie firmy wykonujemy szafy sterownicze do maszyn górniczych oraz dla przemysłu ciężkiego.